;

ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE BAĞIŞ :(

HİMMET ! YARDIM ! BAĞIŞ ! vs vs. Birisi düğün yapmaya niyetleniyor,davetiyenin altına "çiçek göndermeyin,falanca kursa,falanca derneğe,falanca vakfa YARDIMDA bulunun" yazıyor !!! SEN KİMSİN KARDEŞİM,SENDE Mİ HİMMET'ÇİSİN,DAVETİYENİ DAĞIT,,, MİLLET SANA ÇİÇEK Mİ GÖNDERİR,TAKIMI TAKAR,DÜĞÜNÜNE İCABET EDER Mİ,GELİR Mİ GELMEZ Mİ,YARDIMDA BULUNACAKSA EN YAKININDAKİLERE Mİ VERİR,SANA NE !!! Bu işaret ettiğiniz kurumlardan anlaşmalı olarak PAY'mı alıyorsunuz yoksa??? 
SAĞ ELİN VERDİĞİNİ SOL ELİNİZ HİSSETMEYECEK KADAR GİZLİ VERİNİZ diye buyuran İSLAM dinini,böyle ULU AŞİKAR adres göstererek davetlilerden PARA göndermelerini istersen bunun SEVABI sana mı kalacak,yoksa veren DAVETLİNEMİ ??? Yönlendirdiğiniz kurumlara DESTEK sağlayacaksan anlı şanlı düğün yapacağına edeceğin masrafları git oraya bağışla !!! SİZ BU DAVRANIŞINIZLA HAYRA KÖPRÜ OLACAĞINIZI ZANNEDİYORSANIZ,BU SEKTÖRDEN RIZKINI KAZANMAYA ÇALIŞAN MİLYONLARIN DA AHINI ALIP HAKKINI ÇALIYORSUNUZ UNUTMAYIN,Çocuklarınız için yuva kurmaya çalışırken,yuvalarına ekmek götürmeye çalışan biz çiçekçi esnafını mağdur etmeyin...HEM AYIPTIR HEMDE GÜNAHTIR YAPMAYIN LÜTFEN...

AYRICA SİZ BÖYLE YAPARSANIZ ÇİÇEK ÜRETİCİSİ, ONA ÜRÜN SATAN GÜBRECİ,İLAÇÇI BUNUN YANINDA ÇALIŞANLAR SERA VE  TARLADA ÇALIŞAN İÇŞİLER NAKLİYECİLER, ÇİÇEKÇİ ESNAFI, ÇİÇEKÇİNİN YANINDA ÇALIŞANLAR VE SİPARİŞ GÖNDERDİKLERİ TAKSCİLER BUNLAR HEP BU SEKTÖRDEN PAY ALAN RIZKINI KAZANAN İNSANLARDIR.

AYRCA AVUÇ İÇİ KADAR HOLLANDA SADECE ÇİÇEK SEKTÖRÜNDEN TÜRKİYENİN MİLLİ GELİRİNİ KAZANIRKEN BU SEKTÖRÜ DEKTEKLEMEK YERİNE KÖSTEKLEMEYİNİZ.

ÇOOOK GÜNAHTIR. 

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti

75,00 ₺ 0,00 ₺
Geçmiş olsun temalı çiçek

Geçmiş olsun temalı çiçek

72,00 ₺
Canım annem çiçek kutusu

Canım annem çiçek kutusu

109,00 ₺
Çiçek hediyeli çikolata

Çiçek hediyeli çikolata

117,00 ₺

Sitemizden Yozgat ve ilçelerine Çiçek Çikolata ve Hediyelik Ürünleri Rahatlıkla Sipariş Verebilirsiniz.