Yozgat Sarayknet Çiçekçilik Sipariş Sayfası - saraykent-cicek-siparisi-cicekcileri

İçeriğe git

Ana menü:

YOZGAT SARAYKENT ÇİÇEK SİPARİŞİ SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ.
Eğer sevdiklerinize sizi mahçup etmeyecek şık ve güzel bir çiçek göndermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0546 205 0107 nolu telefonumuza arayarak yada whatsapp ile iletişim kurarak beğendiğiniz bir çiçeğin resmini göndererek sipaiş verebilirsiniz.
Dilerseniz bizden örnek resim iteyebilirsiniz. talebiniz halinde cep teleonunuza saksı çiçekleri,çiçek buketleri,hediyelik eşayalar,çikolata ve pastalara ait resim ve görseller fiyatları ile birlikte gönderilecektir.Siz onay verdikten sonra dilerseniz banka havalesi dilerseniz kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.


SARAYKENT'E NE ZAMAN VE NASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ.
Genelde Aynı gün teslimat yapılmaktadır. ancak özel günlerde Anneler günü,Öğretmenler günü,Sevgililer günü gibi aynı gün sipariş vermeniz sıkıntılı olabilmektedir. bu nedenle çiçek siparişlerinizi mümkün olduğunca önceden bildirinizi ve kesinleştiriniz.


ÇİÇEK SİPARİŞİ VERSEM AYNISINI GİDERMİ ?
Evet sitemizde ne görüyorsanız aynısı gidiyor ufak renk ve boyut farklılıklarını dikkate almassak tabi, çünkü mevsim şartlarından dolayı bazen farklılıklar olabliyor ayrıca başkaca bir değişiklik yapılacaksa size önceden teklif ediyoruz.

SARAYKENT TE ÇİÇEKÇİ BAYİMİZ VARMI ?
Hayır ilçemizde herhangi bir bayimiz yok, siparişleri kendimiz yapıyoruz ve anlaşmalı dağıtım ağımızla bizzat teslim ediyoruz.

ÇİÇEK ÖRNEKLERİNİ GÖREBİLİRMİYİZ ?
Aşağıdaki slayt gösteriside sizler için bilgi ve fikir edinilmesi amacıyla oldukça fazla görsel paylaştık dilerseniz onlardan bir veya bir kaçını bize iletebilirsiniz.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön
 
Ana Sayfa | Genel Site Haritası
İçeriğe dön | Ana menüye dön